Vítejte na stránkách DOG production s.r.o.

ZTRATIL nebo se NAŠEL PES?!?

Ztratil se Vám pes? A nebo jste našli zatoulaného psa? Neváhejte a zveřejněte svoji zprávu na našem webu. Můžete vložit fotografii psa i kontakty na sebe zcela ZDARMA.

Nezapomeňte uvést region ztráty či nálezu psa a uvést jeho popis. Samozřejmě Vám umožníme i vložit fotografie štěňátek, které je potřeba umístit zdarma do dobrých rukou.

Pro Brno můžeme zajistit elektronické zveřejnění zprávy o ztraceném pejskovi na obrazovkách, umístěných v prostorách Tesca – Královo Pole v Brně nebo pomocí bluetooth zpráv za cenu placených SMS - od 50,-Kč (více zde).

Každá možnost může vést k nalezení Vašeho miláčka a nebo udělat největší radost i Vám, když zařídíte shledání psa a pána.

 

Vaše zprávy se ukládají podle data zveřejnění, nejaktuálnější zprávy tedy naleznete na prvních místech. Po uplynutí jednoho měsíce budou zprávy automaticky vymazány. Prosíme všechny zadavatele, aby nezapomínali na podrobný popis pejska (barevné zvláštnosti, tetování, čipy), místa nalezení a hlavně kontaktu na sebe.

Děkujeme všem za to, že Vám osud ztracených psů není lhostejný.

 

 

Vložení nového příspěvku
Fotografie

Instrukce k nahrávání fotografií

  • lze nahrávat soubory typu JPG a PNG
  • velikost souboru s fotografií musí být menší než 2 MB
  • max. rozměry fotografie musí být menší než 3500 x 3500 bodů
  • větší fotografie (např. z 10 MPix fotoaparátu) musíte před nahráním na stránky zmenšit. Můžete použít např. online nástroj PicResize

DOG production s.r.o. | All Rights Reserved 2020 ® design by ekipagrafik
Staňte se fanouškem psích záchodků Logo Facebook Logo Facebook Logo Facebook

CZIN.eu