Vítejte na stránkách DOG production s.r.o.

AKCE: Psí pisoáry v roce 2014   » seznam akcí

Psí pisoáry v roce 2014

7.1.2014

Od 1. ledna 2014 navázala společnost DOG production s.r.o. spolupráci se společností Ferobet s.r.o., která je zastoupená ředitelem Martinem Puppem. Ferobet bude vyrábět stávající betonové psí pisoáry ve dvou povrchových provedeních a v 1. čtvrtletí se bude podílet na vývoji nového skládaného betonového psího pisoáru. Tento skládaný psí pisoár je určený pro každého, protože jeho výška bude již koncovým zákazníkem libovolně volitelná.  

 

Společnost DOG production s.r.o. prošla tříletým cyklem od podání žádosti o Evropský patent až k jeho přidělení. V letošním roce přichází na řadu validace přiznaného patentu ve vybraných zemí EU. V těchto zemích probíhají jednání s obchodními zástupci.

 

V ceníku se projevila změna dodavatele směrem dolů a to slevou až ve výši 36 % oproti původním cenám. Můžeme tak říci, že jsme jedna z mála společností, která připravila globální zlevnění svých produktů bez újmy na kvalitě výrobků. Finální cena u obou stávajících betonových typů je 4 990 Kč bez DPH.

 

Stabilní postavení firmy na trhu je podpořeno mediální a marketingovou prezentací společnosti. Našimi partnery se stávají jak firmy, tak obce či města.

 

Ing. František Tomeček, ředitel společnosti

 

« seznam akcí

DOG production s.r.o. | All Rights Reserved 2020 ® design by ekipagrafik
Staňte se fanouškem psích záchodků Logo Facebook Logo Facebook Logo Facebook

CZIN.eu