Vítejte na stránkách DOG production s.r.o.

PSÍ PISOÁR

Psi, zejména nekastrovaní a dominantní fenky značkují své teritorium pomocí své moči. Toto chování má za následek úhyn rostlin, poškození tyček odpadních košů či veřejného osvětlení, v horších případech rohů staveb, jako jsou domy, ploty, apod. V těchto ístech narůstá i koncentrace charakteristického pachu.

Proč zvedají pejsci zadní nohu? Dělají to psí samci, aby si označkovali „své“ území a překryli značky jiných psů. Na keřík či pouliční lampu, tímto způsobem vysílají jasný pachový signál. Díky zvednuté nožičce čůrají na vyšší místo a signál se tak může roznést všemi směry. Snahou každého psa je přeznačit místo jiného psa a tím jej určit jako svoje vlastnictví. Své teritorium si psí kluci označují i na zahradách nebo v prostorách, kde se pohybijí. Protože nemají vyčleněné místo, dochází ke škodám na okrasných keřích, fasádách, tyčkách, stromech apod. Je těžké psy přesvědčit, aby neobčurávali každý roh, pokud jim nemůžem místo pro jejich potřebu nějak vyčlenit.

Máme pro Vás řešení, jak uchránit naše prostředí, okolí domů, fasády, pouliční lampy, odpadní koše, popelnice, kola od aut, stromy, skalky, kytky, pískoviště, dětská hřiště, louky, zídky atd. Revoluční novinka Psí pisoár vymezuje pejskům místo, kde je čůrání vhodné a tím, že uvnitř pisoáru zůstávájí zbytky moči, je toto místo pro pejsky dostatečně zajímavým pro každodenní potřebu. Psí pisoár můžete umístit jak na soukromou zahradu tak na veřejné prostory, do parků, před hotely, do vetrinárních nebo PET center. Chcete vědět, jak vlastně celý princip funguje?

Psí pisoárJEDINEČNÝ PSÍ PISOÁR – REVOLUČNÍ NOVINKA

Celý produkt je chráněn užitným vzorem PUV 2011-24078. Tělo pisoáru je dutá trubka dřevěná 2 či plastová s otvory 3. Otvory umožňují prostup moči dovnitř. Moč je zachytáváná v  v záchytné nádržce (4). Přebytečná moč je odvedena z těla pisoáru přepadem či odpadem (5), který se dá napojit pomocí gumové hadičky do kanalizace nebo se volně vsákne do půdy. Tím je zajištěné, aby i za deště zůstala pachová stopa uvnitř a nedošlo ke smytí.Psí pisoár je nahoře ukončen víčkem (1). Ukotvení probíhá pomocí patky. Patka se připevní do zemně hřeby nebo šrouby, podle typu podloží.

Můžete namítnout, že budováním psích pisoárů nebo psích záchodů může narůst charakterický pach v dané lokalitě. Náš systém je koncipován tak, aby v nádržce vždy zbyla moč – tím pádem psy láká zde čůrat. Psi tedy svou potřebu vykonávají kontrolovaně, na vyhrazeném místě a jeho údržbou (např. při dešti se umyje samo zvenčí, pokud je sucho tak občasným oplachem, atd.). Dostaví se efekt, že ostatní místa uchráněna značením psům Vám budou dělat radost a zjistíte jak jednoduché je ochránit místa na kterých Vám záleží.

 

Psí pisoár je možné umístit nebo využít:

  • zahrady a předzahrádky
  • parky, lesoparky, veřejná prostranství
  • psí výběhy, psí cvičiště
  • před budovy
  • do psích záchodů
  • sídlištní celky
  • a další

Využití psích pisoárů je pouze na vaší představivosti jelikož jejich umístění je velice snadné v prostoru a díky svém černé barvě zcela zapadá do prostoru. Naproti u psích záchodů kde je důležitá i celková kompozice do dané oblasti. U psích pisoárů platí, že více je lépe – jeden psí pisoár na zahradě udělá také svůj podíl práce, ale lepší bude umístit do každého rohu zahrady jeden, tak aby měl pejsek možnost řádně označit své teritorium a vaše skalka, stromy či jiné dekorace byly uchráněny.

Psí pisoár #2

DOG production s.r.o. | All Rights Reserved 2020 ® design by ekipagrafik
Staňte se fanouškem psích záchodků Logo Facebook Logo Facebook Logo Facebook

CZIN.eu